Taneční skupina DEMO

Úspěchy v roce 2019

Kurz D1+D2
(juniorská věková kategorie)

Choreografie: FATA MORGANA
Choreograf: Jitka Žaloudková

1. místo regionální kolo Czech dance tour (profi disco dance)
2. místo na MČ Czech dance tour - Vicemistři Čech (profi disco dance)
1. místo na MČR Czech dance tour - MISTŘI ČR! (profi disco dance)

1. místo na regionálním kole Svazu učitelů tance (disco dance předtančení)
2. místo na MČR Svazu učitelů tance -VICEMISTŘI ČR! (disco dance předtančení)

1. místo regionální kolo Taneční skupiny roku (základní liga - disco)
semifinále Mistrovství Čech Taneční skupiny roku

Choreografie: WELCOME HOME
Choreograf: Jitka Žaloudková

2. místo regionální kolo Czech dance tour (profi art dance )
2. místo na MČ Czech dance tour - Vicemistři Čech (profi art dance)
2. místo na MČR Czech dance tour - VICEMISTŘI ČR! (profi art dance)

1. místo regionální kolo Taneční skupiny roku (základní liga - show art)
5. místo na Mistrovství Čech Taneční skupiny roku (základní liga - show art)
2. místo na Mistrovství ČR Taneční skupiny roku - VICEMISTŘI ČR (základní liga - show art)
4. místo na Mistrovství Evropy Best dance group

2. místo na regionálním kole Svazu učitelů tance a nominace na MČR (parketové taneční kompozice)
5. místo na Mistrovství ČR Svazu učitelů tance

 

Kurz D3
(dětská věková kategorie)

Choreografie: SHAKALAKA
Choreograf: Anna Vlasáková

2. místo regionální kolo Taneční skupiny roku (základní liga disco)
semifinále Mistrovství Čech Taneční skupiny roku (základní liga disco)

2.-3. místo regionální kolo Czech dance tour (profi disco)
finále na Mistrovství Čech Czech dance tour (profi disco)
semifinále na Mistrovství ČR Czech dance tour (profi disco)

1. místo regionální kolo Svazu učitelů tance a nominace na MČR (disco dance předtančení)
4. místo na Mistrovství ČR Svazu učitelů tance (disco dance předtančení)

 

Kurz D4
 (pidi věková kategorie)

Choreografie: REBELS
Choreograf: Jitka Žaloudková a Tereza Cabicarová

1. místo Any Body Can Dance (disco a show kategorie)

1. místo regionální kolo Czech dance tour (disco)
5. místo na Mistrovství Čech Czech dance tour (disco)
5. místo na Mistrovství Čech Czech dance tour (disco)

3. místo regionální kolo Svazu učitelů tance (miniděti - ostatní disciplíny)
1. místo Mistrovství ČR Svazu učitelů tance - MISTŘI ČR (disco dance předtančení)
 

 

 

 

Zpět