Taneční skupina DEMO

Barbora Jungmannová

Bára o sobě a józe:

"Jóga je jednota, cesta k sobě, lék a láska."

"S jógou jsem si začala cca před 6 lety. Po absolvování různých typů lekcí v různých stylech jsem zjistila, že chci vědět víc o principech jógy, filosofii a zejména tradiční tantře, v níž jsem našla svoji cestu. Vzhledem k tomu, že díky cvičení a meditaci jsem sama na sobě začala pozorovat zlepšení nálady, vnitřní síly a sebedůvěry, rozhodla jsem se této oblasti věnovat více. Najednou jsem začala cítit, ze můj život začíná dávat smysl. I proto jsem se rozhodla opustit zaměstnání, které mě už nenaplňovalo, a odjela jsem studovat Tantra jógu v Shri Kali ashramu v Thajsku, posléze i učitelský kurz Hatha, Vinyasa a Asthanga jógy v Himalayan yoga assotiation v Indii. Nyní se věnuji skupinovým lekcím a individuální terapii postavené na holistických principech tradiční ayurvédy. Baví mě pozorovat, jak se lidem zlepšuje psychický stav, jak získávají pozitivní přístup k životu, jak se cítí více svobodní, uvolnění a jak znovu nacházejí lásku sami k sobě. K tomu všemu pomůže jóga i vám. Přijďte se věnovat na chvíli jen sami sobě. Přijďte si aktivně odpočinout a vše ze sebe shodit. Hatha jóga je k tomu přímo stvořená."

Bára je držitelkou certifikátu mezinárodní trenérské asociace Yoga alliance v rozsahu 500 hodin.

Popis kurzu:

Tradiční cvičení jógových asan zaměřených na problémové partie, protahování ztuhlých svalů, odstranění bolesti zad, zlepšení celkové flexibilty doplněné o práci s dechem a závěrečnou relaxaci.

Praktikování Hatha jógy přináší do života mnoho nových poznatků o vlastním těle i o vlastní duši. Hatha jóga je také jedinečná možnost, jak protáhnout a posílit i hluboké vrstvy svalstva, s nimiž žádné jiné cvičení nedokáže efektivně pracovat, masírovat orgány dechem a tím jim tak umožnit rychlejší schopnost regenerace a posílení vitálních funkcí. Lekce jsou zároveň zaměřeny na protažení nervového systému a tím praktikování hatha jógy blahodárně působí i na psychiku člověka.

Zpět